Dárky vybereme za vás!

Dárky vybereme za vás!

Máte to také tak? Každé Vánoce, narozeniny a výročí se trápíte, potíte nejistotou a dlouhé měsíce marně vymýšlíte, co partnerovi nebo rodičům pořídit za dárky? My už se netrápíme, surfovali jsme na internetu a máme i pro vás pár tipů. Teď už jen záleží, kolik chcete investovat…

 

Jeďte na výlet!

Máme rádi překvapení, a proto vřele doporučujeme jako dárek pořídit parádní výlet do neznáma! S nižším rozpočtem se vejdete třeba do víkendového pobytu ve stověžaté matičce Praze. Ubytování, romantickou suši večeři a výlet lodí po Vltavě ulovíte výhodně třeba na některém ze slevových portálů. Když trochu přitlačíte a investujete větší sumu, můžete třeba na partnera udělat dojem týdnem ve vysloveně romantických Benátkách, gondola však bude o něco dražší, než plavba po Vltavě. Těm, co touží po velkém výletu, doporučujeme nejdříve  vyhrát ve sportce. Pak můžete koupit rovnou výlet do města, které nikdy nespí… New York okouzlí každého… a navždycky!

 

Za odměnu nebo za trest?

Pokud vaše partnerka neumí vařit, můžete jí věnovat kurz vaření u nějakého věhlasného michelinského kuchaře. Možná se tím bude cítit dotčená, takže se buď naučí vařit, nebo se s vámi rozejde.

 

Předsevzetí jako dar?

Pokud kupujete dárek na začátku roku, jistě se hodí podpořit nějaké předsevzetí. Pro ty, co se rozhodli přestat kouřit, můžeme doporučit nikotinové náplasti. Nezapomeňte však na psychickou podporu odvykacího jedince, tu bude dotyčný končící kuřák opravdu potřebovat! A kdo od ledna hubne, bude vám líbat ruce za permanentku do fitka nebo krabičkovou dietu.

 

Darujte NIC!

A že nevíte, jak se takové NIC dá někomu darovat? Našli jsme speciální dárkové NIC zabalené v plastové krabičce. Stoprocentní NIC jste nejspíš ještě nikdy nedostali, podle nás udělá upřímnou a opravdovou radost každému! Co myslíte?

 

Výročí chce prsten!

Máte dlouhodobý vztah a čeká vás významné výročí, třeba krásné desáté? Nabízí se jasný dárek! Pokud jste to během 10 let ještě nezvládli, nečekejte dalších 10 let a požádejte svoji partnerku nebo partnera o ruku. Safír v barvě pink nebo třeba originální vlastnoručně vyrobený prsten ze zatočeného drátku? Nápadům se meze nekladou, stačí konečně pokleknout!

 

Každé narozeniny nový telefon?

Věříme, že ti movitější kupují telefony jako na běžícím pásu. Jakmile se objeví nový model telefonu od oblíbené značky, podléhají touze a nakupují. Nám se momentálně líbí nový iPhone 12, takže jako dárek bychom jej určitě brali. Pokud si však na novinkové telefony nepotrpíte, máte na dárek o něco nižší rozpočet a o pár řad starší telefon, může být tipem pro praktický dárek například pouzdro na iPhone 6. Naším horkým kandidátem na výběr tohoto obalu je profesionální e-shop Revocase, kde najdete, co se týče obalů a krytů na telefony, téměř vše.

 

Už žádné pokuty

Pokud je oslavenec notorickým platičem pokut za parkování, předplaťte mu třeba parkování v modré zóně. Bude vám vděčný a minimálně jemu se to jistě finančně vyplatí.

 

I ten pes po vás chce dárky…

Kdo má psa, většinou ho bere jako plnohodnotného člena rodiny. Takže minimálně na Vánoce nějaký ten balíček dostane. Jak si ho rozbalí, sice netušíme, ale pár tipů na dárek pro vašeho štěkajícího kamaráda přece jen máme.

 

A co vy? Máte také problém s nakupováním dárků? Nebo je to naopak pro vás vždy výzva a veliká zábava? Darujete častěji vtipné dárky nebo jsou podle vás na místě ty praktické? Upřímně, kdo z vás nejčastěji využívá obálkovou metodu? Není čas to změnit?

Věra Poskočilová